Sme malé rodinné vinohradníctvo a vinárstvo v Modre, ktoré založil  Radovan Krajčovič v roku 2005. Nadviazal tak na tradíciu svojich aj manželkiných predkov, ktorá je v pestovaní hrozna a vo výrobe vína odovzdávaná z generácie na generáciu. Vína vyrábame z hrozna, ktoré si dopestujeme vo vinohradoch obklopujúcich mesto Modra. Našou snahou je vyrábať vína, ktoré poskytnú čo najpríjemnejší zmyslový zážitok. Vinárstvo sa rozvíja v životnom štýle, určovanom viničom a vínom. Táto naša cesta je dedičstvom, ktorú sme dostali od našich rodinných predkov.

 Ako aj náš historický vinohradnícky dom so  400 ročnou pivnicou, ktorý je súčasťou pamiatkovej zóny mesta Modra. Zaujímavosťou pivnice sú mnohé mince, ktoré vkladali do kamenných múrov spokojní návštevníci, ktorí boli v pivnici.

Vinohrady obhospodarujeme drobnou mechanizáciou s veľkým podielom ručnej práce a čo najšetrnejšie k prírode. Hrozno pestujeme vo vinohradníckej obci Modra, vo viacerých vinohradníckych honoch.

Tvrdá práca a prispôsobený životný štýl k vinohradom a vínu, nám umožnili postupný rozvoj nášho vinárstva. Používame moderné technológie na spracovanie hrozna a výrobu kvalitných vín s odrodovým charakterom, ktoré sú vo vôni príjemne aromatické, v chuti svieže, vyrovnané a harmonické.

Súčasťou vinohradníckeho domu je aj náš kamenný Obchod s vínom, v ktorom denne, okrem sviatkov a nedieľ, ponúkame naše víno fľašované aj čapované. K vínu si môžete prikúpiť syry zo salaša v Zázrivej, vážené oriešky a iné pochutiny vhodné k vínu.

Radi vás privítame.